გორის ავტოსადგურიდან გამსვლელი ტრანსპორტი
სალარო #1
#
|
მიმართულება
|
გასვლის დრო
|
ფასი
|
1
|
ბათუმი
|
9:00 12:00
|
16 ლ.
|
2
|
ქუთაისი
|
8 ლ.
| |
3
|
სამტრედია
|
10 ლ.
| |
4
|
ბაღდათი
|
12:10
|
10 ლ.
|
5
|
ახალციხე
|
8:30 14:00
|
7 ლ.
|
6
|
ბორჯომი
|
12:40 16:10
|
5 ლ.
|
7
|
ხაშური, გომი
|
10:00 11:00 12:00 13:00 13:20 14:40 15:00 17:00 18:00
|
3 ლ.
|
8
|
ალი
|
15:30
|
3 ლ.
|
9
|
საჩხერე
|
15:50
|
6 ლ.
|
10
|
ზნაური
|
15:00
|
3 ლ.
|
11
|
ფცა-აგარა
|
12:30
|
3 ლ.
|
12
|
ძლევიჯვარი
|
13:30
|
2 ლ.
|
13
|
ტახტიძირი
|
16:20
|
2.5 ლ.
|
14
|
ქარელი
|
9:00 9:30 10:00 11:30 12:15 12:45 13:00 14:30 15:15 16:00 16:45 17:00 18:00
|
2 ლ.
|
15
|
რუისი
|
8:30 12:00 15:00 16:00
|
1 ლ.
|
16
|
საღოლაშენი
|
2 ლ.
| |
17
|
დირბი
|
14:00
|
2.5 ლ.
|
18
|
დვანი
|
13:00
|
2.5 ლ.
|
19
|
ქარელის გადასახვევი
|
1.5 ლ.
| |
20
|
ურბნისი
|
1 ლ.
| |
21
|
ზესტაფონი
|
6 ლ.
| |
22
|
ქობულეთი
|
15 ლ.
|
სალარო #2
#
|
მიმართულება
|
გასვლის დრო
|
ფასი
|
1
|
მეჯვრისხევი
|
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
|
1.5 ლ.
|
2
|
ჯარიაშენი
|
7:00 11:00 17:00
|
1.5 ლ.
|
3
|
მეღვრეკისი
|
8:00 12:00 14:00 16:00
|
1.5 ლ.
|
4
|
ნიქოზი
|
10:00 12:00 16:00 18:00
|
1.5 ლ.
|
5
|
ქვ. ხვითი
|
7:00 11:00 14:00 17:00
|
1.5 ლ.
|
6
|
შინდისი
|
1.2 ლ.
| |
7
|
ფხვენისი
|
1.2 ლ.
| |
8
|
ვარიანი - არაშენდა
|
8:30 12:00 14:30 17:00
|
0.8 ლ.
|
9
|
საქაშეთი - სასირეთი
|
9:30 12:30 15:30
|
1.5 ლ.
|
10
|
ყელქცეული
|
8:50 12:10 15:00
|
1.5 ლ.
|
11
|
ტირძნისი-ტყვიავი
|
1.3 ლ.
| |
12
|
ზერტი-კირბალი
|
7:00 10:15 12:30 16:00
|
1.5 ლ.
|
13
|
ახრისი
|
7:00 11:3016:30 17:30
|
1.2 ლ.
|
14
|
კარალეთი
|
0.6 ლ.
| |
15
|
ბოშური
|
17:00
|
2.5 ლ.
|
16
|
ატენი
|
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
|
0.8 ლ.
|
17
|
ატენი მ/ა
|
10:30 12:30 14:30 16:30 18:30
|
0.8 ლ.
|
18
|
ქვახვრელი
|
9:30 12:00 13:30 15:45 18:00
|
1 ლ.
|
19
|
ხვედურეთი
|
11:30 16:30
|
2 ლ.
|
20
|
სკრა-კოშკები
|
7:00 10:00 13:00 15:00 18:00
|
1.2 ლ.
|
21
|
გორიჯვარი
|
0.5 ლ.
| |
22
|
ციცაგიაანთ კარი
|
1.5 ლ.
| |
23
|
ბობნევი
|
14:00
|
2 ლ.
|
სალარო #3
#
|
მიმართულება
|
გასვლის დრო
|
ფასი
|
1
|
არბო
|
7:00 8:30 11:00 13:00 14:30 16:00 17:00
|
1.5 ლ.
|
2
|
ქორდა
|
1.5 ლ.
| |
3
|
დიცი
|
1.5 ლ
| |
4
|
ბერშუეთი
|
1.5 ლ.
| |
5
|
სობისი
|
1.3 ლ.
| |
6
|
ზეღდულეთი
|
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
|
1.1 ლ.
|
7
|
ახალსოფელი
|
1 ლ.
| |
8
|
ახრისი
|
7:00 11:30 15:00 17:00
|
1.2 ლ.
|
9
|
ციცაგიანთა კარი
|
1.3 ლ.
| |
10
|
ბნავისი
|
7:00 12:30 17:00
|
1.3 ლ.
|
11
|
ოლოზი
|
1.5 ლ.
| |
12
|
ქვეში
|
7:00 10:00 12:30 15:30 17:30
|
1.5 ლ.
|
13
|
ქიწნისი
|
12:00 15:00 17:00
|
1.3 ლ.
|
14
|
სათემო
|
1.3 ლ.
| |
15
|
ქერე
|
9:15 11:30 15:30 17:00
|
1.5 ლ.
|
16
|
ძევერა
|
10:00 12:30 15:30 17:30
|
1.5 ლ.
|
17
|
წითელუბანი
|
11:30 16:00
|
1.5 ლ.
|
18
|
მარანა
|
11:00 14:00 17:00
|
1.5 ლ.
|
19
|
ფლავი
|
10:00 13:30 15:00 17:00
|
1.5 ლ.
|
20
|
მერეთი
|
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
|
1.5 ლ.
|